Maxilab Biotechnology

Türkiye genelindeki bayi ve servis ağımızla hizmetinizdeyiz!

Biz Kimiz?

Maxilab Biotechnology

Maxilab Biotechnology tüm laboratuvarlar, biyoteknoloji, ilaç endüstrisi ve araştırma alanları için yenilikçi ve benzersiz laboratuvar ürünleri markasıdır. Her ürün, kalite açısından özenle seçilmekte ve bütçenizi karşılayacak şekilde fiyatlandırılmaktadır, böylece laboratuvarınız en yüksek verimlilik seviyesinde ihtiyacınızı karşılamaktayız. Amacımız kaliteli ürünler, uygun fiyat ve mükemmel satış sonrası teknik servis hizmeti sunmaktır.

Kalite anlayışı, teknik servis desteği, genç ve dinamik kadrosu ve sürekli büyüyen ürün portföyü ile bugün hala büyüyen Maxilab Biotechnology, laboratuvarınız için verimli ve etkin çözümler sunmaya devam etmektedir.

Maxilab Biotechnology, ürün grubu için alanında uzman Türkiye geneli bayi ve teknik servis ağı sunmaktadır. İlgilendiğiniz ürünler için lütfen bizimle iletişime geçin, bilgili personelimiz size satın alma öncesi destek ve ürün önerileri sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Maxilab Biotechnology laboratuvar cihazı ana ürün grupları;

Biyolojik Sıvı Azot(nitrojen) Tankları, Laboratuvar Kar-buz makinesi, Santrifüjler, inkübatörler, çalkalayıcılar, mikserler, homojenizatörler, Manyetik karıştırıcılar, çalkalamalı inkübatörler, Thermal cycler (termal döngüleyici)PCR cihazları, UV transillüminatörler, Mikroplaka absorbans okuyucular, Mikroplaka yıkayıcılar, Jel Elektroforez cihazları, Mikro(Nano) Spektrofotometreler , Sterilizatörler, Mikrobiyolojik Güvenlik Kabinleri, PCR çalışma kabinleri, Hücre sayım cihazları, Şarjlı Pipetörler, Azot altında numune uçurma cihazları, Vakum aspirasyon sistemleri, Laboratuvar preparat setleri(Slayt setleri) olarak sıralanmaktadır.


100%

Müşteri memnuniyeti

100%

Kaliteli ürünler

100%

Satış sonrası servis